Kto som?
  • Som psychologička, frekventantka výcviku v psychoanalytickej psychoterapii, psychonautka (psychedelické skúsenosti a práca s dychom), facilitátorka práce s dychom a koučka psychedelickej integrácie sprevádzajúca ľudí procesom osobného rozvoja a cestou za lepším zdravím a životnou spokojnosťou.
  • Mám pozitívny vzťah k rodine, priateľom, prírode, zvieratám, cestovaniu, vesmíru… Vo voľnom čase napĺňam svoju zvedavosť a pátram po odpovediach na otázky, kto sme a čo je náš svet, z čoho je poskladaný. Napĺňa ma to večným úžasom a pokorou. Rada čítam, rada sa vzdelávam a v rámci svojej psychohygieny maľujem obrazy plné žiarivých farieb a pozitívnej energie.
  • Mám za sebou život plný rôznych, často náročných skúseností, ktoré ma dlhé roky napĺňali pocitmi hnevu, krivdy, viny a hanby, no ktoré som časom dokázala zaintegrovať a vnímať ako lekcie, výzvy a priestor na rast. Okrem toho, že som sa vďaka nim všeličo užitočné naučila, dali môjmu vnímaniu sveta a ľudí hĺbku, vďaka ktorej nachádzam pochopenie pre najrôznejšie ľudské prežívanie, správanie a príbehy. Moje skúsenosti ma naučili súcitiť a nesúdiť ľudí.
  • Vďaka kombinácii hlbinnej psychológie, práce s dychom, bohatých životných skúseností, schopností načúvať, chápať a nesúdiť vo mne môžete nájsť vhodný sprievod vašou cestou za hlbším sebapoznaním a sebarozvojom.